0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group E
Spain
۰
۰
Germany
inprogress
۲۲:۳۰
Japan
۰
۱
Costa Rica
Finished
۱۳:۳۰
  World FIFA World Cup, Group F
Croatia
۴
۱
Canada
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
۰
۲
Morocco
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Russian Cup
FK Krasnodar
۴
۱
FK Khimki
Finished
۱۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۱
Nizhny Novgorod
Finished
۱۹:۳۰
FK Dinamo Moscow
۱
۰
Gazovik Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
FC Rostov
۳
۰
FK Akhmat Grozny
Finished
۱۴:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal League Cup, Group C
SL Benfica
۲
۰
FC Penafiel
Finished
۰۰:۱۵
Moreirense
۴
۲
Estrela Amadora
Finished
۲۰:۳۰
  Belgium First Division B
Lierse SK
۱
۰
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۲:۳۰
SK Beveren
۲
۳
Lommel United
Finished
۱۹:۰۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۳
۲
Coastal Union
Finished
۱۹:۳۰
Polisi Tanzania FC
۱
۳
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Cartagena
۲
۱
Eibar
Finished
۲۰:۳۰
Lugo
۱
۱
Levante
Finished
۱۸:۴۵
Las Palmas
۳
۱
Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Leganes
۱
۰
Granada CF
Finished
۱۸:۳۰
Burgos CF
۲
۲
Real Zaragoza
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
CF Os Belenenses
۱
۰
Vitoria Setubal
inprogress
۲۲:۳۰
Uniao Leiria
۲
۰
Caldas
Finished
۲۰:۳۰
Real SC Queluz
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۸:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
AD Guanacasteca
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۰:۳۰
Santa Ana
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۴:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Asec Mimosas
۱
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۲۱:۳۰
Societe Omnisport De L'armée
۳
۱
Bouake FC
Finished
۱۹:۰۰
  England League Cup Women
Aston Villa (W)
۱
۰
Durham (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Liverpool (W)
۱
۰
Blackburn Rovers (W)
Finished
۱۷:۳۰
West Ham United (W)
۲
۰
Birmingham City (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Copa
Defensor La Bocana
۲
۱
Atletico Bruces
Finished
۲۱:۰۰
Deportivo Garcilaso
۰
۰
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Colombia Primera A
Rionegro Aguilas Doradas
۳
۴
Deportivo Pasto
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۴:۳۵
  Italy Serie B
FC Sudtirol Bolzano
۲
۲
Ascoli
Finished
۱۷:۳۰
Cittadella
۱
۱
Cosenza
Finished
۱۷:۳۰
Reggina
۲
۲
Benevento
Finished
۱۵:۰۰
Calcio Como
۱
۱
Bari
Finished
۱۷:۳۰
Palermo
۰
۱
SSC Venezia
Finished
۲۰:۳۰
Brescia
۲
۰
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۷:۳۰
AC Perugia
۱
۰
Genoa
Finished
۱۷:۳۰
Frosinone
۲
۲
Cagliari
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga II
Steaua Bucuresti
۰
۱
FC Brasov
Finished
۲۰:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۰
۱
Otelul Galati
Finished
۱۵:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFC Neftchi Baku
۳
۱
Sabayil FK
Finished
۱۵:۳۰
  Australia A-League Women
Perth Glory (W)
۰
۱
Adelaide United (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Egypt Egypt Cup
National Bank
۰
۱
Pyramids FC
Finished
۱۸:۳۰
Al Ahly Cairo
۲
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand National League Championship
Miramar Rangers
۱
۴
Wellington Olympic
Finished
۰۵:۳۰
Wellington Phoenix B
۴
۲
Birkenhead United
Finished
۰۳:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۰
۱
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
APOEL Nicosia FC
۴
۰
Omonia FC Nicosia
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Goztepe AS Izmir
۰
۰
Altay SK Izmir
Finished
۱۹:۳۰
Pendikspor
۰
۰
Eyupspor
Finished
۱۴:۰۰
Keciorengucu Ankara
۱
۱
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Erzurum BB
۱
۲
Bandirmaspor
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Juventus FC (W)
۱
۱
Como (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sampdoria (W)
۰
۲
Sassuolo (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Pernambucano 2
Central SC
۱
۰
Belo Jardim FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۶
FC Barcelona (W)
Finished
۱۹:۰۰
Real Sociedad (W)
۳
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Alaves (W)
۳
۱
Real Betis (W)
Finished
۱۴:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۱
۰
Valencia (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۳
۴
Espanyol (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Wong Tai Sin
۰
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۱
۰
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۰
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۰
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۵
۰
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Hoi King
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۴
Kowloon City
Finished
۱۱:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Cofutpa
۰
۱
Quepos Cambute
Finished
۲۰:۳۰
AD Municipal Liberia
۳
۲
ADR Jicaral
Finished
۰۴:۳۰
  Germany Bundesliga Women
FC Koln (W)
۰
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg (W)
۱
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Bayern Munchen (W)
۲
۰
SG Essen (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۲
۱
Kwong Wah
Finished
۰۹:۰۰
  England FA Cup
Ipswich Town FC
۴
۰
Buxton
Finished
۲۰:۳۰
Bristol Rovers
۰
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Newport County FC
۱
۲
Derby County
Finished
۱۸:۴۵
Burton Albion
۶
۱
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Ebbsfleet United FC
۰
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Colon Chivilcoy
-
-
Defensores Salto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Albinoleffe
۰
۱
Pro Patria
Finished
۲۰:۰۰
Feralpisalo
۱
۰
AC Trento
Finished
۲۰:۰۰
Juventus U23
۲
۲
Mantova
Finished
۱۷:۰۰
Novara
۱
۱
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۰
۱
AC Renate
Finished
۲۰:۰۰
Triestina Calcio
۱
۲
Calcio Lecco
Finished
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۲
۲
Pordenone
Finished
۱۷:۰۰
US Pergolettese
۰
۲
Virtus Verona
Finished
۱۷:۰۰
Pro Vercelli
۲
۱
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۱
۳
Coban Imperial
Finished
۲۰:۳۰
Club Xelaju
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۲۰:۳۰
CSD Comunicaciones
۲
۱
Malacateco
Finished
۲۰:۳۰
Xinabajul
۰
۱
CSD Municipal
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Mixco
۲
۲
Iztapa
Finished
۲۰:۳۰
Guastatoya
۲
۲
Antigua Guatemala
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Juve Stabia
۰
۰
Potenza Calcio
Finished
۲۰:۰۰
AC Monopoli
۱
۰
Virtus Francavilla
Finished
۲۰:۰۰
Crotone
۱
۰
Latina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fidelis Andria 1928
۲
۰
Giugliano
Finished
۱۷:۰۰
Audace Cerignola
۲
۰
Viterbese
Finished
۱۴:۳۰
ASD Nuova Monterosi
۱
۱
Foggia
Finished
۱۷:۰۰
Messina
۰
۱
FC Turris Neapolis 1944
Finished
۱۷:۰۰
Pescara
۰
۳
Catanzaro
Finished
۱۷:۰۰
Avellino
۴
۰
Taranto Sport
Finished
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
AZ Picerno ASD
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Santanyi
۰
۰
UD Collerense
Finished
۲۰:۰۰
CF Platges de Calvia
۲
۱
CD Llosetense
Finished
۱۴:۳۰
SD Portmany
۱
۲
Constancia
Finished
۱۴:۰۰
  New Zealand National League Women
Central Football (W)
۲
۱
Southern United FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۴
۲
Northern Rovers FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Colombia U20
۳
۲
Ecuador U20
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Koge (W)
۲
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brondby (W)
۲
۱
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sundby (W)
۰
۲
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Gibraltar National League
Glacis United FC
۱
۲
FCB Magpies
Finished
۲۱:۰۰
Mons Calpe SC
۰
۲
Europa FC
Finished
۱۸:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal
۱
۱
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fatih Karagumruk (W)
۲
۱
Dudullu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۰
۱
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray (W)
۳
۰
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Alg Spor (W)
۰
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Horozkent SK (W)
۰
۱
Kayseri Kadin (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Japan Regional League
Briobecca Urayasu SC
۳
۱
Tochigi City
Finished
۰۸:۰۰
Okinawa SV
۴
۰
Kariya
Finished
۰۵:۱۵
  Ukraine Premier League
FK Lviv
۰
۱
Kolos Kovalivka
Finished
۱۴:۳۰
Zorya Luhansk
۱
۱
FC Minaj
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland Challenge League
Lausanne-Sports
۲
۲
FC Aarau
Finished
۱۹:۰۰
  Hong Kong Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۲
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
LEE Man Warriors FC
۳
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Racing de Ferrol
۱
۱
Merida
Finished
۱۹:۳۰
Linares Deportivo
۰
۲
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۳
Deportivo La Coruna
Finished
۱۹:۳۰
Algeciras CF
۰
۲
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۳۰
Talavera
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۱
۲
Pontevedra
Finished
۱۴:۳۰
  Scotland Premier League Women
Hibernian (W)
۱
۱
Hearts (W)
Finished
۱۹:۴۰
Spartans FC (W)
۲
۱
Glasgow Girls (W)
Finished
۱۶:۳۰
Partick Thistle (W)
۱
۴
Glasgow City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۱
۳
Motherwell (W)
Finished
۱۹:۳۰
  India Manipur State League
UKB
۰
۲
KIYC
Finished
۰۹:۴۵
DM Rao
۰
۰
Klasa FC
Finished
۱۲:۰۵
  France Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۰
۱
OGC Nice U19
Finished
۱۳:۳۰
Olympique de Marseille U19
۰
۰
Toulouse FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Montpellier U19
۲
۱
SC Air Bel U19
Finished
۱۷:۰۰
Blagnac FC U19
۱
۰
Istres U19
Finished
۱۷:۰۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۱
۳
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Vilassar de Mar
۰
۱
UE Castelldefels
Finished
۲۰:۳۰
Fundacio Esportiva Grama
۱
۳
UE Sants
Finished
۱۴:۱۵
CF Montanesa
۰
۳
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۳۰
Girona FC B
۰
۳
CF Badalona B
Finished
۱۵:۰۰
Pobla de Mafumet CF
۰
۱
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۰
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
۳
۰
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Primera C Women
Arsenal de Sarandi (W)
-
-
Nueva Chicago (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Tigre (W)
-
-
San Martin de Burzaco (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sportivo Italiano (W)
-
-
Quilmes (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Vietnam Cup
TT Ha Noi
۲
۰
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۴
۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۴
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۶:۳۰
ZFC Meuselwitz
۲
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Gjilani
۰
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
KF Trepca 89 Mitrovice
۰
۳
FC Prishtina
Finished
۱۵:۳۰
FC Malisheva
۰
۰
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Agoncillo
۱
۰
CDFC La Calzada
Finished
۱۹:۳۰
Casalarreina CF
۴
۱
Yague
Finished
۱۸:۳۰
Varea
۱
۰
Comillas CF
Finished
۱۴:۳۰
Anguiano
۳
۱
Berceo
Finished
۱۸:۱۵
Racing Rioja CF B
۳
۰
River Ebro
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra B
۰
۴
Oyonesa
Finished
۱۸:۰۰
Naxara
۱
۳
Atletico Vianes
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
UNIFUT-Rosal (W)
۰
۰
Club Deportivo Xela (W)
Finished
۲۰:۳۰
Suchitepequez (W)
۳
۰
Deportivo Amatitlan (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
RSC Internacional FC
۲
۱
CD Mostoles
Finished
۲۰:۳۰
Paracuellos Antamira
۲
۲
CD Canillas
Finished
۱۹:۳۰
AD Torrejon CF
۰
۰
Cuc Villalba
Finished
۱۴:۰۰
Ursaria
۲
۰
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۴:۳۰
RSD Alcala Henares
۰
۰
Getafe B
Finished
۱۴:۳۰
CD Galapagar
۳
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۹:۰۰
Las Rozas CF
۲
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
SD Gernika Club
۰
۰
UD Logrones B
Finished
۱۹:۳۰
CD Brea
۱
۰
CD Tudelano
Finished
۱۹:۰۰
Arnedo
۱
۲
Sestao River Club
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Alaves B
۱
۰
Alfaro
Finished
۱۷:۳۰
Arenas Club de Getxo
۱
۰
SD Beasain
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CD Teruel
۱
۰
Ebro
Finished
۱۹:۰۰
CF Badalona
۳
۲
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۰
Saguntino
Finished
۱۴:۰۰
Hercules Alicante
۰
۴
Lleida
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۱
۳
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
۰
۲
CE Manresa
Finished
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۱
۱
Terrassa CF
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Olhanense
۳
۲
Oriental Dragon FC
Finished
۱۸:۳۰
Rabo Peixe
۲
۱
SC Praiense
Finished
۱۹:۳۰
Atletico CP
۵
۱
Esperanca de Lagos
Finished
۱۸:۳۰
SC Angrense
۰
۰
Imortal DC
Finished
۱۵:۳۰
Futebol Clube de Serpa
۲
۰
Juventude Evora
Finished
۱۸:۳۰
FC Ferreiras
۲
۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۸:۳۰
Fabril Barreiro
۳
۰
Vasco da Gama Vidigueira
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Niki Volou
۳
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
Thesprotos
۱
۱
Veria FC
Finished
۱۶:۳۰
Panachaiki
۰
۰
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۳۰
Irodotos
۰
۱
PAE Egaleo
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۱
۰
Kalamata
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL
FC Krasnodar II
۲
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۶:۳۰
FK Rubin Kazan
۲
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
PFC Kuban
۱
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۶:۳۰
Veles Moscow
۲
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۱
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۴:۳۰
Akron Tolyatti
۱
۱
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
Alania Vladikavkaz
۲
۱
FC Ufa
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Samtredia
۱
۰
FC Merani Martvili
Finished
۱۳:۰۰
FC Rustavi
۲
۳
FC Gareji
Finished
۱۳:۰۰
Spaeri
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
FC WIT Georgia Tblisi
۲
۰
FC Shuqura Kobuleti
Finished
۱۳:۰۰
  Lebanon Premier League
Al Ansar Beirut
۱
۰
Al Hikma Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Tadamon Sour
۰
۰
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia Super Liga
MFK Ruzomberok
۲
۲
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۸:۰۰
  Bahrain Premier League
Al Khalidiya
۲
۲
Al-Hala
Finished
۱۹:۰۰
East Riffa
۳
۵
Manama
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Tropezon
۱
۱
SD Revilla
Finished
۱۹:۳۰
Textil Escudo
۱
۰
CD Guarnizo
Finished
۱۹:۳۰
CD Naval
۱
۰
Vimenor CF
Finished
۱۹:۰۰
SD Gama
۱
۲
CD Siete Villas
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Union Popular Langreo
۱
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۹:۳۰
SD Compostela
۴
۰
Real Aviles CF
Finished
۱۹:۳۰
Zamora
۱
۰
Coruxo CF
Finished
۱۹:۳۰
Marino de Luanco
۰
۰
CF Cristo Atletico
Finished
۱۹:۳۰
SD Rayo Cantabria
۱
۲
Real Valladolid B
Finished
۱۴:۳۰
  Andorra 1a Divisio
FC Ordino
۱
۱
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
۲۱:۰۰
FC Santa Coloma
۶
۰
UE Engordany
Finished
۱۳:۳۰
Inter Club d'Escaldes
۱۲
۰
UE Sant Julià
Finished
۱۶:۰۰
UE Santa Coloma
۰
۰
AC d'Escaldes
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Carpi FC 1909
-
-
Scandicci
Finished
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۰
۱
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Bagnolese
۱
۰
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Sant'Angelo
۲
۱
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۳
۱
Correggese
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۲
۰
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۰
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۲
۰
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato
۳
۱
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Gimnastica Segoviana
۰
۰
CF Villanovense
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Madrid B
۱
۰
CD Diocesano
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۰
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۹:۳۰
Don Benito
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
CD Coria
۱
۱
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
CD Estepona
۰
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۲
۰
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۳
۲
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Zacapa Tellioz
-
-
Deportivo Coatepeque
Finished
۰۵:۳۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
۲
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۴:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۲
۰
OFK Petrovac
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
RB Leipzig (W)
۲
۱
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۰
۲
SC Sand (W)
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۱
۰
SC Freiburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Munich II (W)
۱
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۳:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۳
۱
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۴
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln II (W)
۲
۱
Turbine Potsdam II (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Islands FC
۱
۱
Fukien Athletic Club
Finished
۱۱:۰۰
Lung Moon
۰
۲
KCDRSC
Finished
۱۴:۰۰
  Senegal Ligue 1
Stade de Mbour
۰
۲
ASC Diambars
Finished
۲۰:۰۰
Guediawaye FC
۳
۰
CNEPS
Finished
۲۰:۰۰
Casa Sport
۱
۱
AS Pikine
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
CE Europa U19
۱
۴
Sabadell U19
Finished
۲۰:۰۰
CD Alaves U19
۱
۰
Danok Bat U19
Finished
۲۰:۰۰
Compostela U19
۰
۲
Bansander U19
Cancelled
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Osasuna B
۳
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۹:۳۰
UE Cornella
۲
۲
Real Sociedad B
Finished
۱۸:۳۰
CD La Nucia
۱
۰
Eldense
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Baleares
۰
۰
CF Intercity
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones
۱
۱
SD Amorebieta
Finished
۱۴:۳۰
Real Union Club de Irun
۲
۳
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Aguilas FC
۳
۰
Deportiva Minera
Finished
۱۹:۳۰
CA Pulpileno
۱
۰
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۰۰
CF Lorca Deportiva
۲
۲
UD Caravaca
Finished
۱۴:۳۰
La Union CF
۱
۰
Real Murcia B
Finished
۱۳:۳۰
EG El Palmar CF
۱
۰
CD Bullense
Finished
۱۴:۳۰
  Kuwait Federation Cup
Al Kuwait
۰
۲
Al-Qadsiya
Finished
۱۹:۰۵
Yarmouk
۲
۱
Kazma
Finished
۱۶:۳۰
Al Fahaheel FC
۱
۲
Al-Salmiyah
Finished
۱۹:۰۵
Burgan SC
۰
۴
Khaitan
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CA Bembibre
۰
۰
Real Avila
Finished
۱۹:۰۰
Salamanca CF UDS
۱
۱
Atletico Astorga CF
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۳
۰
Unami Cp
Finished
۱۸:۴۵
CD Mirandes B
۷
۱
UD Santa Marta
Finished
۱۸:۰۰
Cultural Leonesa B
۰
۰
SD Almazan
Finished
۱۴:۳۰
Numancia B
۰
۳
Arandina CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Becerril
۱
۰
Ponferradina B
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Recreativo de Huelva
۱
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۹:۰۰
Real Betis B
۱
۰
CD Utera
Finished
۱۴:۰۰
Sanluqueno
۴
۳
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۵:۰۰
CD El Ejido 2012
۰
۱
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۹:۳۰
Antequera CF
۵
۳
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Mar Menor
۰
۰
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Cartagena II
۲
۱
Velez CF
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Amora FC (W)
۲
۳
Valadares Gaia FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
SF Damaiense (W)
۱
۰
Vilaverdense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Torreense (W)
۱
۱
CA Ouriense (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Tomares U19
۲
۲
Algeciras CF U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Vazquez Cultural U19
۱
۳
Seneca U19
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Catalcaspor
۲
۲
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۲
۲
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۳۰
Kutahyaspor
۰
۱
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Elazigspor
۳
۲
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۴:۳۰
Derince Belediyespor
۲
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
Amasyaspor 1968 FK
۰
۱
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۱
Yomraspor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
۲
۰
Eskisehirspor K
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Orduspor
۱
۰
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۴
FC Suderelbe
Finished
۱۳:۱۵
Niendorfer TSV
۲
۱
SV Rugenbergen
Finished
۱۶:۳۰
Buchholz
۱
۳
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۱
۰
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۷:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FK Khujand
۲
۰
Khatlon Bokhtar
Finished
۱۲:۳۰
CSKA Pamir Dushanbe
۱
۵
FC Istiklol
Finished
۱۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Real Espana
۱
۲
CD Victoria
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CA Antoniano
-
-
Cordoba B
Finished
۲۱:۱۵
CD Ciudad de Lucena
۱
۲
Sevilla C
Finished
۱۹:۳۰
CD Rota
۰
۲
CD Pozoblanco
Finished
۱۴:۳۰
Bollullos CF
۳
۳
Puente Genil
Finished
۱۹:۰۰
Conil CF
۰
۰
Club Atletico Espeleno
Finished
۱۴:۳۰
Ayamonte CF
۰
۰
Coria CF
Finished
۱۴:۳۰
Cartaya
۱
۰
Xerez CD
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۱
۰
CD Acero
Finished
۱۸:۳۰
Villarreal CF C
۳
۲
Athletic Club Torrellano
Finished
۱۵:۰۰
Rayo Ibense
۳
۱
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۹:۰۰
Levante B
۰
۰
CD Roda
Finished
۱۴:۳۰
Castellon B
۰
۰
Jove Espanol
Finished
۱۴:۳۰
CF Gandia
۴
۱
Silla CF
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Padura
۰
۱
Barakaldo
Finished
۱۹:۳۰
Club Portugalete
۲
۳
CD Basconia
Finished
۱۴:۰۰
Aurrera de Vitoria
۱
۱
Touring Ke
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
EDF Logrono (W)
۱
۱
Albacete (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Moralo
۲
۰
CD Miajadas
Finished
۱۹:۳۰
CD Don Alvaro
۲
۱
Calamonte
Finished
۱۸:۳۰
Plasencia
۰
۳
Olivenza
Finished
۱۴:۳۰
CD Azuaga
۱
۰
SP Villafranca
Finished
۱۴:۴۵
Arroyo
۰
۰
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
CF Trujillo
۱
۲
Jerez CF
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Castelo Branco
۰
۰
Mortagua FC
Finished
۱۸:۳۰
Sport Arronches e Benfica
۰
۰
Marinhense
Finished
۱۸:۳۰
Pero Pinheiro
۲
۰
Grupo Sportivo De Loures
Finished
۱۸:۳۰
Coruchense
۴
۰
CD Alcains
Finished
۱۸:۳۰
Rio Maior SC
۰
۲
S.U. 1 Dezembro
Finished
۱۸:۳۰
Sintrense
۱
۰
Sertanense FC
Finished
۱۸:۳۰
Santarem
۳
۰
UD Serra
Finished
۱۸:۳۰
  Rwanda National League
Kiyovu Sport
۱
۳
Gasogi Utd
Finished
۱۷:۳۰
Musanze FC
۲
۰
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Rwamagana City
۱
۰
Espoir FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
TSV Havelse
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
Teutonia Ottensen
۴
۲
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh
۰
۰
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB III
Hajduszoboszlo SE
۱
۲
Kisvarda II
Finished
۱۵:۳۰
Putnok VSE
۴
۱
Penzugyor
Finished
۱۵:۳۰
Puskas Academy II
۱
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۳:۳۰
Gyori ETO FC II
۲
۱
Mori SE
Finished
۱۳:۳۰
Debrecen EAC
۱
۰
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
۴
۰
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۵:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۲
۱
Csornai SE
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
۰
۱
Dunaujvaros Palhalma
Finished
۱۵:۳۰
FC Ujpest II
-
-
Kecskemeti II
Finished
۱۳:۳۰
Gyirmot SE II
-
-
Bicskei TC
Finished
۱۳:۳۰
Egri FC
۱
۲
Tiszaujvaros
Finished
۱۵:۳۰
Szolnok MAV FC
۳
۳
MTK Budapest II
Finished
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
۴
۰
Hatvan
Finished
۱۵:۳۰
Zsambeki
۱
۴
Kaposvari Rakoczi FC
Finished
۱۵:۳۰
Korosladany MSK
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۵:۳۰
Ivancsa Kse
۲
۱
Dabas FC
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Group A
Bukovyna Chernivtsi
۰
۳
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۲
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۳:۳۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۲
۰
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Finished
۱۳:۳۰
Skoruk Tomakivka
۲
۰
SK Poltava
Finished
۱۳:۳۰
LNZ Cherkasy
۵
۰
FC Hirnyk Sport Koms
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
CD Vilar Perdizes
۱
۰
GD Braganca
Finished
۱۸:۳۰
Tirsense
۱
۲
Dumiense FC
Finished
۱۸:۳۰
Vila Mea
۴
۰
SC Maria DA Fonte
Finished
۱۸:۳۰
ARS Martinho
۳
۱
Brito SC
Finished
۱۸:۳۰
Merelinense FC
۱
۱
Amarante FC
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense
۳
۱
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
Desportivo Moncao
۱
۰
Pedras Salgadas
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Alcione
۱
۰
Calvina
Finished
۱۷:۰۰
USD 1913 Seregno Calcio
۱
۳
Varesina
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bergamo
۱
۲
Breno
Finished
۱۷:۰۰
Franciacorta
۰
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۲
۰
Citta di Varese
Finished
۱۷:۰۰
Usd Casatese
۱
۰
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
Lumezzane
۲
۱
GS Arconatese 1926
Finished
۱۷:۰۰
Caronnese
۲
۱
Sona Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۱
۲
Brusaporto
Finished
۱۷:۰۰
  England FA Cup Women
AFC Wimbledon (W)
۲
۰
Billericay Town FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Loughborough Lightning (W)
۱
۳
Stoke City (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Luxembourg National Division
Racing FC Union Letzebuerg
۰
۲
Union Titus Petange
Finished
۱۷:۳۰
UNA Strassen
۲
۰
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
FC Victoria Rosport
۰
۰
FC Swift Hesperange
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۲
۴
F91 Dudelange
Finished
۱۸:۳۰
Niedercorn Progres
۳
۲
CS Fola Esch
Finished
۱۷:۳۰
US Hostert
۰
۳
Etzella Ettelbruck
Finished
۱۸:۳۰
Wiltz
۴
۴
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
ASG Nocerina 1910
۳
۲
Citta di Fasano
Finished
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۲
۲
Molfetta
Finished
۱۷:۳۰
Casarano
۰
۰
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۳
۴
SS Cavese
Finished
۱۷:۰۰
Lavello
۰
۳
Bitonto
Finished
۱۷:۰۰
Afragolese 1944
۲
۲
FC Matera
Finished
۱۸:۰۰
FBC Gravina
۱
۳
ASD Gladiator
Finished
۱۷:۰۰
Team Altamura
۰
۰
Barletta 1922
Finished
۱۷:۳۰
Brindisi
۱
۰
Puteolana
Finished
۱۷:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Paris FC U19
۱
۲
US Torcy U19
Finished
۱۷:۰۰
Sochaux U19
۰
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۷:۰۰
ESTAC Troyes U19
۲
۳
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۷:۰۰
Clermont Foot Auvergne U19
۱
۴
Metz U19
Finished
۱۵:۳۰
Dijon Asptt U19
۱
۰
Le Puy Football 43 Auvergne U19
Finished
۱۷:۰۰
Nancy U19
۰
۰
Strasbourg U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Binefar
۰
۱
CD Caspe
Finished
۱۴:۴۵
Cuarte CD
۰
۱
CF Illueca
Finished
۱۴:۳۰
CD Utrillas
۲
۰
Atletico Monzon
Finished
۱۸:۴۵
UD Barbastro
۳
۱
CD Carinena
Finished
۱۸:۳۰
Huesca B
۴
۰
CF Calamocha
Finished
۱۴:۰۰
CD Robres
۲
۱
Ejea
Finished
۱۴:۱۵
CD La Almunia
۲
۱
CDJ Tamarite
Finished
۱۸:۳۰
CF Epila
۲
۰
AD Almudevar
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Osijek II
۴
۲
Jadran Porec
Finished
۱۶:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Tallinna JK Legion
۰
۱
FC Elva
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC
۲
۳
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen FC
۴
۰
Surin City FC
Finished
۱۴:۳۰
Nonthaburi United
۳
۰
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۳:۳۰
  Taiwan Premier League
Hang Yuen
۱
۵
Taichung Futuro
Finished
۱۰:۳۰
Ming Chuan University
۰
۳
Tainan City Steel
Finished
۱۳:۳۰
Taiwan Power Company
۱
۱
Leopard Cat FC
Finished
۱۰:۳۰
  Taiwan Division 2
Kaohsiung
۲
۲
Inter Taoyuan FC
Finished
۰۹:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۱
۳
Blau-Weiss Papenburg
Finished
۱۶:۳۰
TUS Bersenbruck
۴
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Celle
۳
۲
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۳
۰
Rotenburger
Finished
۱۷:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۰
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
HSC Hannover
۰
۲
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۱
۰
Spelle-Venhaus
Finished
۱۶:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۴
۲
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
FT Braunschweig
۳
۰
TSV Pattensen
Finished
۱۶:۳۰
  El Salvador Liga Feminina
Santa Tecla (W)
۳
۱
CD Aguila (W)
Finished
۱۹:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Boldmere St. Michaels (W)
۲
۲
Derby County (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
Arua Hill
۲
۱
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Ermis Aradippou
۱
۱
Omonia 29th May
Finished
۱۸:۳۰
Achyronas Onisillos
۲
۰
Digenis Ypsonas
Finished
۱۶:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Dibba Al-Hisn
۲
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۱۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۳
۰
Masafi
Finished
۱۶:۱۰
Hatta Dubai
۳
۱
Masfut
Finished
۱۶:۱۰
Gulf Heroes FC
۲
۱
Al Hamriyah
Finished
۱۶:۱۰
  Montenegro 2. CFL
Mladost DG
۱
۲
FK Grbalj Radanovici
Finished
۱۵:۳۰
Berane
۳
۱
OFK Niksic
Finished
۱۵:۳۰
FK Kom Podgorica
۴
۳
FK Podgorica
Finished
۱۵:۳۰
FK Bokelj Kotor
۳
۰
Igalo
Finished
۱۵:۳۰
FK Otrant-Olympic
۲
۱
FK Zeta Golubovci
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia 1. HNL U19
NK Dinamo Zagreb U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar National League Women
Young Lionesses (W)
۱
۲
Yreo FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
Ispe FC (W)
۲
۰
Myawadi (W)
Finished
۱۲:۳۰
  India I-League
Sreenidi Deccan
۱
۰
Gokulam FC
Finished
۱۲:۰۰
Mohammedan SC
۱
۰
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
CFF Olympia Las Rozas (W)
۱
۱
CF Extremadura (W)
Finished
۱۹:۳۰
Real Aviles CF (W)
۴
۰
CD Romanon (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
RCD Mallorca U19
۲
۳
Barcelona U19
Finished
۱۹:۳۰
Espanyol U19
۱
۰
SD Huesca U19
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal League Cup, Group E
Gil Vicente
۲
۰
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۸:۳۰
Portimonense
۲
۰
Sporting Covilha
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB II
FC Ajka
۱
۰
Dorogi FC
Finished
۱۷:۳۰
Soroksar SC
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۵:۳۰
BFC Siofok
۰
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۵:۳۰
Haladas
۶
۴
Kozarmisleny SE
Finished
۱۷:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۰
۳
Csakvar TK
Finished
۱۵:۳۰
Kazincbarcika BSC
۳
۳
MTK Budapest
Finished
۱۵:۳۰
Gyori ETO FC
۰
۳
Diosgyor VTK
Finished
۱۷:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۲
۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۷:۳۰
Pecsi MFC
۲
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Catania Calcio
۱
۰
AS Acireale
Finished
۱۷:۰۰
Vibonese Calcio
۱
۱
ASD Sancataldese
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Sant Agata
۳
۱
ASD Castrovillari Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Locri 1909
۳
۱
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
ASD San Luca
۲
۲
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
ASD Paterno
۱
۳
ASD Cittanovese
Finished
۱۷:۰۰
Licata
۲
۱
Real Agro Aversa
Finished
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۵
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Montespaccato
۰
۱
Pianese
Finished
۱۷:۰۰
Grosseto
۲
۱
Virtus Flaminia
Finished
۱۷:۰۰
Ponsacco
۰
۳
Poggibonsi
Finished
۱۷:۰۰
Livorno
۲
۲
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Terranuova Traiana
۱
۱
Sangiovannese
Finished
۱۷:۰۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۳
۰
AC Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
Citta Di Castello
۲
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۳
۲
Orvietana
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
US Levico Terme
۰
۰
Mestre
Finished
۱۷:۰۰
Luparense
۴
۲
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Clodiense
۱
۲
Virtus Bolzano
Finished
۱۷:۰۰
Montebelluna
۲
۲
ASD Cartigliano
Finished
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۲
۰
Este
Finished
۱۷:۰۰
US Adriese
۳
۲
Villafranca Veronese
Finished
۱۷:۰۰
U.C. Montecchio Maggiore
۳
۱
Caldiero Terme
Finished
۱۷:۰۰
Portogruaro
۰
۱
Torviscosa
Finished
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۰
۰
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۱
۱
Team Nuova Florida
Finished
۱۷:۰۰
Termoli Calcio
۱
۱
ASD Montegiorgio
Finished
۱۷:۰۰
Matese
۰
۰
Senigallia
Finished
۱۷:۰۰
Avezzano Calcio s.r.l.
۱
۲
Vastogirardi
Finished
۱۷:۰۰
Tolentino
۰
۲
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Roma City FC
۰
۲
Calcio Chieti
Finished
۱۷:۰۰
Porto D'Ascoli
۲
۱
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
Alma Juventus Fano 1906
۱
۲
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Vastese Calcio 1902
۳
۱
Cynthialbalonga
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Asti
۲
۰
Fossano Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۱
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۰
USD Castellanzese
Finished
۱۷:۰۰
Sestri Levante
۳
۱
Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
US Fezzanese
۱
۰
Borgosesia
Finished
۱۷:۰۰
Sanremese
۱
۱
Vado
Finished
۱۷:۰۰
Pinerolo
۱
۱
Chieri 1955
Finished
۱۷:۰۰
GS Castanese
۱
۰
Casale
Finished
۱۷:۰۰
AC Legnano
۰
۰
Ligorna 1922
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
HV & CV Quick
۲
۲
OJC Rosmalen
Finished
۱۶:۳۰
GVV Unitas
۰
۰
Baronie
Finished
۱۶:۳۰
Groene Ster
۰
۰
VV Dongen
Finished
۱۷:۰۰
Watergraafsmeer
۱
۲
Tot Ons Genoegen Berkel
Finished
۱۶:۳۰
RKVV DEM Beverwijk
۳
۰
VV Gemert
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Iraklis Larisas
۰
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۶:۳۰
Almopos Arideas
۰
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۳
۰
VfB Lubeck II
Finished
۱۶:۳۰
Oldenburger SV
۲
۱
TSB Flensburg
Finished
۱۶:۳۰
SV Frisia 03
۲
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
Olimpija Ljubljana U19
۳
۲
NK Aluminij U19
Finished
۱۶:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Emmi Bistrica
۱
۲
NK Bilje
Finished
۱۶:۰۰
NK Brinje Grosuplje
۰
۲
ND Ilirija
Finished
۱۶:۰۰
  North Macedonia First League
FK Skopje
۲
۱
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
Makedonija GjP
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۶
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۵:۳۰
FK Shkendija 79
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nong Bua Pitchaya FC
۱
۱
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Lamphun Warrior FC
۳
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۰۰
Prachuap FC
۱
۱
Lampang FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۱
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۲
۰
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
  Liberia First Division
LPRC Oilers FC
۰
۰
Nimba United FC
Finished
۱۹:۰۰
Muscat FC
۱
۵
Watanga FC
Finished
۱۹:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Guarda Desportiva
۰
۳
AD Castro Daire
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۰
۲
AD Camacha
Finished
۱۸:۳۰
GD Resende
۰
۳
FC Alpendorada
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar
۳
۲
AD Machico
Finished
۱۸:۳۰
Rebordosa AC
۱
۰
Valadares Gaia FC
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo Funchal II
۰
۰
Beira Mar
Finished
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa
۱
۰
Leca FC
Finished
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Nico United
۰
۰
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASD Sorrento 1945
۲
۱
Casertana
Finished
۱۷:۰۰
SS Nola 1925
۱
۱
SS Cassino
Finished
۱۷:۰۰
Atletico Uri
۱
۱
Vis Artena
Finished
۱۷:۰۰
ASD Ilvamaddalena 1903
۰
۰
Lupa Roma
Finished
۱۶:۳۰
Portici 1906
۱
۱
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
Finished
۱۷:۰۰
USD Palmese 1914
۲
۰
Tivoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Angri Calcio 1927 ASD
۱
۲
Arzachena
Finished
۱۷:۰۰
FC Aprilia
۲
۱
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group C
Nantes U19
۱
۱
USSA Vertou U19
Finished
۱۷:۰۰
Angers U19
۲
۰
Le Mans U19
Finished
۱۷:۰۰
Avranches U19
۰
۰
FC Lorient U19
inprogress
۱۷:۰۰
Chamois Niortais FC U19
۱
۳
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۲
۳
TSG Sprockhovel
Finished
۱۷:۰۰
SV Westfalia Rhynern
۲
۱
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۷:۰۰
FC Gutersloh 2000
۳
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Gievenbeck
۲
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۰۰
TUS Bovinghausen 04
۲
۳
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۰۰
Finnentrop / Bamenohl
۰
۰
SC Paderborn 07 II
Finished
۱۷:۳۰
SV Schermbeck
۰
۲
Delbrucker Sc
Finished
۱۸:۳۰
ASC Dortmund
۳
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
SC Viktoria Griesheim
۱
۰
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۷:۰۰
FC Eddersheim
۱
۱
FC Hanau 93
Finished
۱۷:۳۰
SV Neuhof
۰
۰
TSV Steinbach II
Finished
۱۷:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Ballymun United
۲
۳
Liffey Wanderers
Finished
۱۵:۳۰
University College Dublin FC
۳
۱
Cherry Orchard
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TUS Makkabi
۲
۴
TSG Neustrelitz
Finished
۱۴:۳۰
SC Staaken
۱
۳
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Nakhon Pathom United
۱
۱
Raj Pracha
Finished
۱۴:۰۰
Phrae United
۳
۲
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
Krabi FC
۳
۰
Ranong United
Finished
۱۵:۳۰
Customs United FC
۰
۲
Chiangmai United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Albacete (W)
۰
۲
Levante B (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Universitatea Galati (W)
۱
۲
Piros Security (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fairplay Bucuresti (W)
۱
۵
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۲:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۸
۲
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۴:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۴
۰
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Las Palmas B
۱
۰
Arucas CF
Finished
۱۵:۳۰
Tenerife B
۱
۱
UD Tamaraceite
Finished
۱۴:۳۰
CD Mensajero
۳
۰
UD Ibarra
Finished
۱۵:۳۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۳
۲
Union Sur Yaiza
Finished
۱۵:۳۰
Lanzarote
۱
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۵:۳۰
Marino
۳
۰
Panaderia Pulido
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
FC Twente 1965 (W)
۳
۱
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
PSV Eindhoven (W)
۳
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Czech Republic Czech Cup Women
SK Sigma Olomouc (W)
۰
۰
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Wales Women Premier League
Pontypridd Town (W)
۲
۱
Aberystwyth Town (W)
Finished
۱۷:۳۰
The New Saints (W)
۱
۲
Cardiff Metropolitan (W)
Finished
۱۷:۳۰
Barry Town (W)
۰
۶
Swansea City Ladies AFC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
۲
۰
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۷:۰۰
FC Monheim
۲
۲
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۱
SC St Tonis 11/20
Finished
۱۸:۰۰
Turu Dusseldorf 1880
۰
۲
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۸:۰۰
MSV Düsseldorf
۱
۰
Union Nettetal
Finished
۱۷:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۶
۲
FSV Duisburg
Finished
۱۷:۳۰
Cronenberger SC
۰
۳
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۳۰
Kleve
۳
۱
VfB Homberg
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group A
USM Saran U19
۰
۳
USL Dunkerque U19
Finished
۱۷:۰۰
SM Caen U19
۱
۳
US Orleans U19
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Praviano
۲
۲
CD Lealtad
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۱
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۴:۳۰
Llanes
۲
۰
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Gijon B
۶
۰
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۱
UC Ceares
Finished
۱۵:۰۰
Valdesoto CF
۲
۴
CD Tuilla
Finished
۱۴:۳۰
CD Colunga
۰
۱
UD Llanera
Finished
۱۸:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Villarrobledo
۱
۰
Cd Tarancon
Finished
۱۴:۳۰
Calvo Sotelo Puertollano
۲
۱
Illescas
Finished
۱۹:۳۰
Conquense
۱
۰
CD Toledo
Finished
۱۴:۳۰
Azuqueca
۲
۲
Quintanar Rey
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Tomelloso
۱
۰
CF Talavera de la Reina B
Finished
۱۹:۰۰
CD Torrijos
۲
۱
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۹:۰۰
La Solana
۱
۰
Marchamalo
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Gran Pena FC
۳
۰
CD Estradense
Finished
۱۴:۳۰
Viveiro CF
۲
۰
Arzua
Finished
۱۴:۳۰
UD Somozas
۰
۰
RC Villalbes
Finished
۱۹:۳۰
Silva SD
۱
۱
Arosa SC
Finished
۱۴:۴۵
UD Ourense
۲
۲
CD Barco
Finished
۱۹:۰۰
CD Choco
۱
۳
UD Paiosaco
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
AD Alcorcon U19
۲
۴
Getafe U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid U19
۶
۰
UD La Cruz Villanovense U19
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
SC Grobinas
۲
۳
FS Metta/Lu
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Cankaya FK
۱
۱
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
۰
۱
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۰
۱
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Fatsa Belediyespor
۳
۲
Bursa Yildirim Spor
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۳
۱
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۴:۳۰
Nigde Belediyespor
۲
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۰
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
۳
۱
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Ayvalikgucu Belediyespor
۴
۱
Darica Genclerbirligi
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۳
۱
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۲
۱
Antalya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Gumushanespor
۰
۱
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kusadasispor
۲
۱
Orduspor 1967
Finished
۱۴:۳۰
Bayrampasa
۱
۰
Ofspor
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۱
۱
Kahramanmarasspor
Finished
۱۴:۳۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۲
۱
Mqabba FC
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Kosova
۱
۰
FC Paradiso
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Servette FC 2
۲
۱
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۷:۰۰
  Serbia U19 League
FK Brodarac U19
۳
۴
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۳
۱
FK Vojvodina U19
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Borussia Freialdenhoven
۰
۰
Viktoria Arnoldsweiler
Finished
۱۷:۰۰
FC Pesch 1956
۲
۲
Fortuna Koln II
Finished
۱۸:۰۰
TuS BW Konigsdorf
۰
۱
Hennef 05
Finished
۱۸:۰۰
Eintracht Hohkeppel
۴
۱
FC Hurth
Finished
۱۷:۳۰
Siegburger SV 04
۱
۲
SpVg Frechen 20
Finished
۱۷:۳۰
BC Viktoria Glesch Paffendorf
۲
۱
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Friesdorf
۱
۲
VfL Vichttal
Finished
۱۸:۰۰
  Lithuania A Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۰
۴
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Zonguldak Komurspor
۱
۱
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
1461 Trabzonspor
۲
۱
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۱
۰
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۰
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۳
۰
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Iskenderun
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۱
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
۱
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Lamia U19
۰
۶
AEK Athens U19
Finished
۱۴:۳۰
Olympiacos FC U19
۱
۰
PAS Giannina U19
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۱
۶
SV Hemelingen
Finished
۱۳:۳۰
Union 60 Bremen
۰
۳
Ts Woltmershausen
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Tarsus Idman Yurdu
۱
۲
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Inegolspor
۰
۲
Amedspor SK
Finished
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۱
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۷
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۰
۰
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۰
۰
Afjet Afyonspor
Finished
۱۴:۳۰
24 Erzincanspor
۱
۱
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۴:۳۰
  San Marino Campionato
SC Faetano
۳
۳
AC Juvenes/Dogana
Finished
۱۷:۳۰
SS Murata
۱
۲
SS Virtus
Finished
۱۷:۳۰
  Senegal Ligue 2
Ajel De Rusfique
۳
۰
Amitie FC
Finished
۲۰:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Etoile Filante Ouagadougou
۰
۰
Royal FC
Finished
۱۹:۰۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۲
۳
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Togo Premier Division
Kakadl FC
۰
۳
ASKO Kara
Finished
۱۸:۳۰
Dyto FC
۲
۱
Anges FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۳
۱
IK Uppsala (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Wernigerode
۶
۲
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
Eilenburg
۰
۳
VFC Plauen
Finished
۱۵:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۳
۱
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۰۰
  Kenya Premier League
Tusker
۴
۱
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Kariobangi Sharks
۳
۲
Ulinzi Stars
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Litex Lovech
۰
۲
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۵:۰۰
Marek Dupnica
۰
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۴:۰۰
PFC Spartak Varna
۱
۰
Chavdar Etropole
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Liga 3, Group A
Vitoria Guimaraes B
۱
۲
Vilaverdense FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Atletico Malagueno
۰
۰
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
UD Almeria B
۰
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Huetor Vega
۱
۱
Maracena
Finished
۱۴:۳۰
CD Torreperogil
۰
۰
UD Torre del Mar
Finished
۱۹:۳۰
Torredonjimeno
۰
۰
Centro de Deportes El Palo
Finished
۲۰:۰۰
Arenas Armilla CD
۲
۴
Motril CF
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Compostela U19
۱
۳
Bansander U19
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga 2 Women
Magura 2012 Bacau (W)
۱
۰
ACS Juniorul 2014 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Super League
Coastal Heroes
۱
۰
Mombasa Elite
Finished
۱۳:۳۰
  Greece Gamma Ethniki
Ypato
۲
۰
Asteras Petriti
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۰
۳
ZNK Osijek (W)
Finished
۱۴:۳۰
ZNK Donat Zadar (W)
۰
۴
ZNK Dinamo Zagreb (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
Kariobangi Sharks
-
-
Ulinzi Stars
Cancelled
۱۴:۳۰
  Hungary NB I Women
Szekszardi (W)
۰
۱
MOL Fehervar FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  France Division 2 Women
Saint Malo (W)
۰
۲
Stade Brestois 29 (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Blo-Weiss Medernach
-
-
FC Rodange 91
Finished
۱۷:۳۰
CS Grevenmacher
-
-
FC Marisca Mersch
Finished
۱۷:۳۰
FC Mamer 32
-
-
FC Berdenia Berbourg
Finished
۱۷:۳۰
Atert Bissen
-
-
Fc Jeunesse Schieren
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Kirchberg 1909
۳
۱
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Pena Sport
۲
۱
Avance Ezcabarte
Finished
۱۸:۳۰
CD Azkoyen
۰
۲
UDC Txantrea
Finished
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید