0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Marek Kulisek
۲
۳
Brozek Michal
Finished
۰۱:۲۰
Marek Kulisek
۰
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Brozek Michal
۲
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۰:۵۰
Brozek Michal
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۵۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۲:۲۰
  Czech Republic Pro League
Jakub Vrabec
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۰:۳۰
Milan Kolar
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Postelt
۳
۰
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Hiblbauer
۲
۳
Filip Picka
Finished
۰۰:۰۰
Marek Placek
۳
۱
Josef Kvapil
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Branny
۲
۳
Patrik Marsalek
Finished
۰۰:۰۰
Filip Picka
۳
۰
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۳۰
Patrik Marsalek
۳
۲
Michal Henzel
Finished
۰۰:۳۰
Josef Kvapil
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۰:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Marek Placek
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Przeczek
۲
۳
Daniel Branny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Svec
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۱:۰۰
Milan Regner
۳
۰
Vladimir Postelt
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Branny
۱
۳
Kamil Przeczek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svoboda
۰
۳
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۱:۳۰
Milan Regner
۳
۱
Vladimir Postelt
Finished
۰۱:۳۰
Josef Kvapil
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svec
۲
۳
Filip Picka
Finished
۰۲:۰۰
Marek Placek
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۲:۰۰
Michal Henzel
۳
۱
Patrik Marsalek
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Andrle
۰
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۲:۳۰
Jan Sucharda
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۳۰
Martin Kowalik
-
-
Tomek Batog
بازی شروع نشده است
۰۳:۰۰
Kamil Novak
-
-
Gabriel Vaclav Senior
بازی شروع نشده است
۰۳:۰۰
  Europe TT Elite Series
Tomasz Lewandowski
۱
۳
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۰:۰۰
Michal Krzyzanowski
۳
۲
Michal Galas
Finished
۰۰:۱۵
Damian Wederlich
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Lamperski
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Szymon Malicki
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۱:۴۵
Jakub Lamperski
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۲:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۱
۱
Damian Korczak
inprogress
۰۲:۳۵
Mariusz Koczyba
۰
۲
Blazej Warpas
inprogress
۰۲:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Avakimyan
Finished
۰۰:۳۰
  Russia Liga Pro
Valery Sidorin
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۰۰
Alexey Vlasov
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۱۵
Denis Sayanov
۱
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۱:۱۵
Suntsov Artem
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۱۵
Valery Sidorin
۳
۰
Suntsov Artem
Finished
۰۲:۳۰
Denis Sayanov
۰
۱
Vasily Shirshov
inprogress
۰۲:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۰
Vasiliy Rudenko
inprogress
۰۲:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Viktor Sharpay
۰
۳
Vladimir Boycuk
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید